FAQ - Pytania

Dziękujemy za wysłanie formularza. Skontaktujemy się z Państwem maksymalnie w ciągu 24h w celu potwierdzenia rezerwacji.

Dziękujemy za email, postaramy się na niego odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe, zapraszamy również do kontaktu telefonicznego: +48 731 248 248.

Gastronomia

Tym z Państwa, którzy chcieliby skosztować lokalnych produktów proponujemy świeżego, Sudeckiego pstrąga smażonego. Warto zwrócić uwagę na to, że pstrąg serwowany według różnych przepisów jest ważnym produktem regionalnym Ziemi Kłodzkiej. Ryba ta, czy to w warunkach naturalnych czy hodowlanych wymaga czystej, zdrowej wody, a takiej w naszym regionie jest pod dostatkiem. Od kilku lat w różnych miastach Ziemi Kłodzkiej organizowany jest Festiwal Pstrąga w Hrabstwie Kłodzkim pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W trakcie festiwalu odbywają się degustacje, konkursy i pokazy kulinarne, oczywiście z pstrągiem w roli głównej. Aby jeszcze bardziej Państwa zachęcić do zjedzenia u nas smażonego pstrąga przypominamy, że popularny kucharz, pan Robert Makłowicz poświęcił tej rybie jeden ze swoich odcinków nakręcony w Dusznikach-Zdroju. Na dopełnienie uczty można napić się zimnego piwa oraz innych napojów.

W trakcie imprez zorganizowanych można posmakować także pieczonego prosiaka.

Tak wyżerka tylko w RAFTING BARDO ulica Grunwaldzka 33 zapraszamy !!!!

Opublikowany przez RaftingBardo.pl na 4 czerwca 2015

Rezerwacja

Wysyłając rezerwację zgadzasz się i akceptujesz regulamin

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Zadzwoń lub wyślij SMS i dowiedz się więcej

Rezerwacja Indywidualna:

+48 731 248 248

+48 739 248 244

Rezerwacja Grupowa:

+48 739 248 246

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Atrakcje turystyczne w okolicy.

Bardo i jego najbliższa okolica oferuje bardzo wiele atrakcji turystycznych, sprawdź jakie.