Zakończenie sezonu

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Czas biegnie nieubłaganie i nim się obejrzeliśmy sezon raftingowy w naszej przystani się skończył. Był to dla nas intensywny czas, ale dzięki kontaktowi i spotkaniom z Wami będziemy go bardzo dobrze wspominać. W tym roku zaczęliśmy 15 kwietnia i z każdym miesiącem przybywaliście coraz częściej i liczniej. Aura pogodowa była zmienna, momentami doskwierał nam brak opadów, ale tegoroczne lato było słoneczne i ciepłe co pozwoliło bez problemów funkcjonować przystani.

 

Dziękujemy

Wszystkim Wam i każdemu z osobna dziękujemy za to, że byliście z nami. Podziękowania ślemy do wszystkich gości iindywidualnych, a także do organizatorów i uczestników grup zorganizowanych, firmowych i szkolnych (było was całkiem sporo)

Dziękujemy za wasze relacje i interakcje w social media, wszystkie z radością śledziliśmy. Dziękujemy za oceny i opinie. Zdecydowana większość opinii jest bardzo pozytywna co daje nam powód do zadowolenia. Krytyczne uwagi wzięliśmy pod uwagę i to co możemy poprawimy w przyszłym roku

Życzymy

Następnym razem spotkamy się już wiosną roku 2020 dlatego życzymy Wam wszystkiego co najlepsze. Obyśmy z uśmiechem i w dobrym zdrowiu spotkali się jeszcze raz. 

 

 

Wasze relacje na Facebook'u